O nas

 

Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie zlokalizowane jest na Osiedlu Dzieci Wrzesińskich przy ulicy Filtrowej 1. Dużym atutem placówki jest jej położenie z dala od ruchu i gwaru ulicznego. Mieści się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku typu „Ciechanów”, a ze względu na parterową zabudowę jest wyjątkowo bezpieczne dla dzieci.

 

 

 

 

 

Obiekt, dzięki przeprowadzonej w 2008 roku termomodernizacji jest estetyczny, przestrzenny, dobrze oświetlony. Walorem placówki jest posiadanie sali gimnastycznej, co pozwala na zapewnienie dzieciom warunków do optymalnego rozwoju fizycznego.

 

Nasz ogród

Duży plac zabaw wyposażony jest w nowy sprzęt oraz piękne usytuowanie w naturalnym terenie, zapewniają wychowankom wypoczynek i zabawy na świeżym powietrzu. W przedszkolu funkcjonuje 5 oddziałów. Praca dydaktyczno-wychowawcza skierowana jest na harmonijny, wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkolaki poznają świat przez aktywne działanie i tworzenie.

Placówka jest inicjatorem i organizatorem wielu imprez o szerokim zasięgu: Finały WOŚP w SDK, gdzie programy artystyczne prezentują dzieci ze sławieńskich przedszkoli, Festiwal Piosenki Przedszkolnej w amfiteatrze dla przedszkolaków z powiatu sławieńskiego. Nasi wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i przeglądach otrzymując wyróżnienia, nagrody i dyplomy.

Przedszkole posiada tytuł Zachodniopomorska Placówka Jakości za sukcesy w tworzeniu przedszkola nowoczesnego, przyjaznego i wspierającego, zapewniającego wysoką jakość kształcenia, opieki i wychowania, oraz ciągły rozwój wychowanków.

W przedszkolu pracuje odpowiednio wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wciąż doskonali swój warsztat pracy. Wszyscy pracownicy dbają o zapewnienie atmosfery przyjaźni, ciepła i wzajemnego zrozumienia w codziennych kontaktach z wychowankami.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasze przedszkole

Dzisiaj jest:

21 maja 2024

Nasi partnerzy: