Grupy

Wychowawca: mgr  Agata Sobczak

To najmłodsza grupa wiekowa w Naszym Przedszkolu. Każdego roku nowe dzieci przekraczają próg sali. Jest to ogromne wyzwanie dla każdego maluszka, rodzica i nas – nauczycielek oraz personelu. Małe dzieci maja swoje małe potrzeby, które staramy się wspólnie rozwiązywać. Motylki uczą się bawić z innymi dziećmi i współpracować, zawierają pierwsze przyjaźnie. Dzięki temu z radością witają Przedszkole w oczekiwaniu na nowe zabawy i wyzwania.

Wychowawca: mgr Wioletta Pietroń

Misie – to wesoła gromadka 3-4-latków. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole na nowo. Uczymy się samodzielności podczas ubierania, spożywania posiłków i korzystania z łazienki. Umiemy już śpiewać piosenki i recytować wierszyki.  Uwielbiamy poznawać nowe rzeczy, z wielką radością poznajemy otaczające nas środowisko, a nasze panie zasypujemy „gradem” pytań. Bardzo się cieszymy, że my „Misie” tworzymy taka wesołą, zgraną grupę.

 

Wychowawca: mgr Ewa Bieżuńska-Nachman

Do naszej grupy uczęszczają dzieci 4-5 letnie. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Jesteśmy bardzo wnikliwe i dokładne. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.

 

Wychowawca: mgr Joanna Kluszczyńska 

Nazywamy się Jeżyki i mamy 5 i 6 lat. Miło spędzamy czas w naszym przedszkolu. Tutaj nam się nie nudzi – o nie! O to już nasze Panie dbają i super zabawy nam wymyślają. Dobrze znamy już nasze przedszkole i bardzo chętnie do niego chodzimy. Cieszy nas zdobywanie nowych sprawności i wiedzy, dużo już umiemy! Cały czas rozwijamy swoje zdolności i umiejętności i z chęcią je prezentujemy. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi nieraz zaskakujemy nasze panie.

 

Wychowawca: mgr Barbara Oleksik 

Do grupy „Sowy” uczęszczają dzieci, które w czerwcu opuszczą przedszkolne mury. To bardzo wesoła, rezolutna grupa przedszkolaków. Dzieci lubią zabawy przy muzyce, chętnie śpiewają, tańczą oraz grają na instrumentach. „Sowy” prezentują swoje umiejętności w czasie różnego rodzaju konkursów oraz wystąpień publicznych. Ostatni rok pobytu w przedszkolu to nie tylko rok zabaw, zdobywania umiejętności, nawiązywania przyjaźni ale także rok ciężkiej pracy. To właśnie na nas spoczywa najwięcej obowiązków wewnątrz i poza przedszkolnych. Dzieci biorą udział w licznych konkursach, dzięki temu reprezentują swoje Przedszkole i nabywają cennego doświadczenia oraz wiary w swoje możliwości.

 

 

Dzisiaj jest:

21 maja 2024

Nasi partnerzy: